KONST / Litografier / Färglitografi 16143272
nr 1614 3272
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 64/200. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x71 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:16:36
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse